herb Zwolenianka Zwoleń
MKS ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW   Zwolenianka Zwoleń

2010-11-06, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Od początku meczu zaatakowali goście w 5 minucie oddali strzał z 23 m na bramkę Stawiarskiego swojego byłego piłkarza.Robert był dobrze ustawiony i wybił piłkę. Zwolenianka już nie miała więcej okazji by  pokonać naszego bramkarza. W 15 min. Strzał na bramkę Zwolenianki wykonał Boniowski piłka podbiła się przed bramką i minimalnie minęła słupek.

18' Silny strzał wykonał Jędrzejewski bramkarz z trudem wybił piłkę,dobiegł do niej Jankiewicz który chciał lekkim technicznym strzałem pokonać bramkarza ale trafił w golkipera  i piłka  poleciała za boisko.

25' Paweł Jakóbiak wykonuje rzut wolny z 24 m silny strzał ale niecelny.

28' Szybka akcja lewą stroną Boniowski wpada w pole karne podaje do Jakóbiaka a ten z 1 piłki do Jankiewicza który miał już pustą bramkę przed sobą skierował piłkę do siatki Gol Zyrka wygrywa 1:0

Kilka pięknych akcji wykonali piłkarze Zyrardowianki ale piłka nie znalazła  drogi do bramki.Ostatnią akcję w pierwszej połowie zakończył Paweł Jakóbiak strzałem za pola karnego ale piłka nie trafiła do bramki Zwolenianki Zwoleń. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1 : 0 dla gospodarzy.

W 50 minucie po prawej stronie rozpędził się Młynarski mijał piłkarzy z Zwolenianki jak pachołki na treningu nikt go nie zatrzymał w kilka sekund przebiegł cała połowę przeciwników i strzelił drugiego gola dla Zyrardowianki 2 : 0 Kibice po pięknej akcji nagrodzili Tomka  brawami .

54' Strzał z wolego wykonał Jan Boniowski bramkarz z ledwością ją sięgnął palcami piłka odbiła się od samego spojenia bramki (od środka ) i odbiła się wpadając wprost do Pakosa i skierował piłkę do bramki.Sędzia boczny pokazał spalonego.

61 minicie strzał z 31m wykonał Łukasz Pakos piłka poszybowała wysoko i trafiają w poprzeczkę mało jej nie łamiąc pilka dolatuje jeszcze do Młynarskiego ale sędzia pokazał spalonego.Takie strzały powinny być ozdobą meczu.

66' z boiska schodzi Daniel Jędrzejewski a za niego wchodzi Marcin  Dębowski.

73 minuta piłkę dostaje Dębowski odwrócił się z piłką w stronę bramki i skierował mocnym strzałem po ziemi w kierunku prawego słupka bramkarz bez szans to już 8 gol naszego napastnika w IV lidze.

Ostatnie zmiany w tym meczu wykonuje Gajewski.Boisko opuszczają Paweł Jakóbiak,Tomasz Młynarski i Dawid Jankiewicz za nich na murawę wbiegają Piotr Łukasiak,Marcin Jakóbiak i Kamil Łojszczyk.

Piłkarze obu drużyn wolały by mecz jak najszybciej się skończył po pogoda była okropna.

Mecz wygrany i liczą się tylko 3 punkty.MKS Zyrardowianka Żyrardów awansowała w tabeli na na 6 miejsce mają 24 punkty.Ostatni mecz rozegrają z Skrą Obory w Konstancin-Jeziorna mecz 14 Listopada 2010 o godzinie 10.00